Benefit Přihlášení pro nájemce
AKTUALITY A AKCE

Vybavení chalupy

Pokoje

Pokoje najdete v podkroví chalupy. Jsou čtyři, dva orientované na západ a dva na východ. Největší z nich má 18 m2, další dva 16 m2 a nejmenší 12 m2.

V každém z pokojů se na masivních postelích pohodlně vyspí dva dospělí. Záda vás z nich určitě bolet nebudou, máme zde anatomické polštáře a matrace z líné pěny. Alergici jistě ocení teplé peřiny z antialergických materiálů.

V pokojích s vámi samozřejmě můžou spát i děti. Rádi vám přistavíme dětské postýlky nebo pohodlné matrace s podložkou. Pokud je dítě zvyklé spát v posteli s vámi, obě postele přirazíme k sobě, vložíme mezi ně speciální matraci a vytvoříme tak jednolité letiště o rozměru 190x200 cm. Tam už se všichni tři (nebo i čtyři) určitě vlezete.

Možná vaše děti potřebují spát i ve dne. V tom případě vám přijdou vhod zvukotěsná okna nebo roletky, které pro vaše andílky vytvoří naprosto dokonalé prostředí ke sladkému spánku.

Přímo na pokojích můžete také koukat na televizi. K dispozici je vám standardní nabídka českých programů. Nebo si pustíte film z DVD přehrávače.

Bližší informace k pokojům

Kuchyně

Jestli jste si na dovolenou přijeli odpočinout od vaření, zklameme vás. Moderní kuchyně v rustikálním stylu vás doslova přinutí k tomu, abyste v ní alespoň jednou nějaké to jídlo připravili.

Kuchyni najdete v hlavní místnosti v přízemí, od obytné části oddělenou barem. Vaše potraviny budou vždy čerstvé díky dvěma prostorným ledničkám s vlastním mrazákem nebo špajzu. Přípravu jídla vám usnadní sklokeramická varná deska, trouba s grilem, toastovač, dvě mikrovlnné trouby a dvě rychlovarné konvice.

Hlavu si nemusíte lámat ani se špinavým nádobím, stačí ho jen v rychlosti naskládat do myčky.

U nás vaření není povinností, ale zážitkem.

Koupelny

V chalupě najdete dvě koupelny, jednu v podkroví a jednu v přízemí. Obě mají podlahové vytápění a velké topné žebříky vhodné k sušení ručníků. Pro méně otužilé z vás – topení lze zapnout i v létě. Vždy teplou vodu vám zaručí obrovský bojler o objemu 3 000 l.

Koupelna v podkroví je větší. Nechybí v ní WC, bidet, dvě umyvadla, sprchový kout a vana, ze které můžete díky střešním oknům pozorovat třeba krásnou noční oblohu.

Druhá koupelna v přízemí je trošku menší, ale stále nadstandardně vybavena. Najdete v ní WC, bidet, umyvadlo a sprchový kout. Její součástí je navíc sauna, která vám po náročném dni určitě přijde vhod.

Obývák

Obývací pokoj je srdcem celé chalupy. Najdete ho v hlavní místnosti v přízemí, hned vedle kuchyně a volně propojený s dětským koutkem. I proto je ideálním místem pro trávení společných chvil celé rodiny (rodin) – ať už třeba pro oběd, společenské hry nebo ranní plánování programu dne.

Místa je tu pro všechny dost, v obýváku najdete jídelní stůl pro 10 lidí a tři pohodlné sedačky, které lze v případě potřeby rozložit na lůžka. V chladnějších dnech nebo pro navození romantické atmosféry doporučujeme zatopit v krbu.

 Co by to bylo za obývák, kdyby v něm nebyla televize? Sledovat oblíbené filmy nebo třeba jen večerní zprávy můžete na plazmové televizi se satelitním přijímačem a DVD přehrávačem, který přehraje i film uložený na externím disku.

Sauna

Děti už šly spát, slunce zapadlo za obzor a vy máte konečně chvilku sami pro sebe. Nejvyšší čas se zavřít do sauny. Zapomenout na všechny starosti, hýčkat svoje tělo a užívat si nekonečných chvil absolutní pohody.

Stačí jen pár minut a budete se cítit jako znovuzrození. Nejspíš se však zdržíte déle. Už jen pro pocit toho nekonečného soukromí. Toho klidu, harmonie a volnosti.

Nakonec zjistíte, že se návštěva sauny stane vaším každodenním rituálem. Však proč ne – v chalupě ji máme z jediného důvodu. Aby vám sloužila.