Benefit Přihlášení pro nájemce
AKTUALITY A AKCE

Ohlasy zákazníků

Krásná dovolená chata a vše kolem chaty super může jen doporučit :-)

  Martin Drobný, srpen 2017, Facebook


Super strávená dovolená v krásné chalupě. Pro rodiny s dětmi úplně ideální. Můžu jen doporučit :-)

  Veronika H., červen 2017, Facebook


Úžasná chalupa, často si pronajímame chalupy, ale tohle bylo jednoznačně nejlépe vybavené ubytování. Najdete tam téměř všechno pro děti i dospělé. Uricte můžu jen doporučit. Moc milý byl i přístup majitele a ostatních. Zahrada je taky bezvadný. Fotky na webových stránkách jsou aktuální. Jediné, co bych ještě ocenila by byly vrátka na schodiště v patře. Děkujeme :-)

   Kateřina Bulková, červen 2017, Facebook

Vybaveni chalupy pro rodiny s detmi naprosta pecka.

  Martin Klika, květen 2017, Facebook


Měli jsme možnost už podruhé na chalupě strávit Silvestra, bylo skvěle ke spokojenosti nám nechybělo nic, na tak
vybavenou chatu jsme nikdy předtím nenarazili. Přece nam něco chybělo a to sníh, ale ten bohužel pan majitel zařídit neumí. Můžeme jen doporučit a rádi se k vám opět podíváme.

  Jana V. , Třinec, prosinec 2015 a 2016, Facebook


Ještě jednou děkujem za nádhernou vybavenou chalupu, co myslí hlavně na děti a za výbornou domluvu s panem majitelem!  :)

  Marianna Čopáková, červenec 2016, Facebook


Také jsme měli možnost zde strávit týden dovolené s přáteli. Děkujeme za něj, protože jsme byli maximálně spokojeni!!! Vybavenost perfektní, zázemí skvělé - horolezecká stěna - nezapomenutelná! Můžeme jen a jen doporučit. Majitel byl velice ochotný. Ještě jednou děkujeme.-)

  Petra Řeháková, srpen 2015, Facebook


Naprosto super! Asi nejlepší a nejvybavenější chalupa kde jsme kdy byli... a že jsme za ty roky vybíraví! Jestli to naše rodinné situace dovolí, určitě se vrátíme.

  Jan Kořínek, červenec 2015, FacebookKrásná a naprosto dokonale vybavená chata s které se vám nebude chtít odjet. Určitě se sem zase vrátíme.

  Josef Nakládal, červen 2015, Facebook


Děkujeme za možnost, strávit podzimní dovolenou opět na této krásné chalupě. Už teď se těšíme na další rok.
září 2014, Jana Ch.Můžu vřele doporučit,už jsem krásu této chalupy poznala a je to opravdu superrr. pro rodiny s dětmi je to pecka.
červen 2014, Laďka K.


Nezbývá, než potvrdit a zopakovat většinu toho, co uvádějí ostatní… Pro rodiny s dětmi si neumím představit ideálnější dovolenkové prostředí. Chalupa Moravský Karlov poskytuje opravdu nadstandardní vybavení a zejména úžasné možnosti vyžití venku i vevnitř. Užili jsme si hernu (a v ní především novou autodráhu), saunu, venku děti hlavně trampolínu a dospěláci ping-pong, kola, koloběžky, ale samozřejmě i vše ostatní, co chata a zahrada nabízí, včetně nového Tee Pee. Jeden ze dvou deštivých dní jsme využili také k návštěvě blízké keramické dílničky, což bylo moc fajn - můžeme vřele doporučit. A aby těch dobrodružství pro děti nebylo málo, svezli je místní hoši na jejich pirátské lodi na zdejším minirybníku. Dvakrát jsme se vypravili i na výlety mimo Karlov, ale nutno konstatovat, že v počtu 8 dospělých a 6 dětí bylo organizačně pohodovější zůstat na chalupě. Byli jsme zde podruhé a určitě ne naposledy :-).
Září 2011, Alena B.Hledáte krásnou dovolenou v Čechách s dětmi? Tu prožijete pouze zde,na chalupě Moravský Karlov. Nádherná chalupa s velkým vybavením,jak pro děti tak dospělé. Děkujeme panu majiteli jak to vše hezky vymyslel,vybavení chalupy,okolí...,že myslí i na rodiny s dětmi,to málo kde se vidí.. Krásně jsme si to tam všichni užili,byli jsme z toho všeho nadšeni a spokojeni. Vůbec nám nevadilo,že jsme měli chalupu zamluvenou rok předem,stálo to za to!
Doporučujeme všem, mluvím za všechny i děti, parta z Velkých Bílovic,léto 2010Pobyt na chalupě v Moravském Karlově jsme si perfektně užili a to všichni. Spousta zábavy pro děti různého věku, pěkné vybavení chalupy, upravené okolí, prostě super. My dospělí jsme ocenili prostornou terasu, kde bylo příjemně, i když rtuť teploměru venku ukazovala 32 stupňů. Rodinám s dětmi mohu jen doporučit.
Léto 2010, Petra a spol.Jsme moc rádi, že jsme mohli strávit týden na této krásné chalupě. A to i přesto, že nám nepřálo počasí. Díky perfektní herně se děti ani nestihli nudit a ostatní využili vybavení chalupy, které je na perfektní úrovni. Rozhodně si zde dovolenou ještě zopakujeme. Rodinám s dětmi vřele doporučuji!
Lenka Z. a spol., MostChalupu Moravský Karlov jsme objevili na internetu a na základě líbivých webových stránek jsme si objednali týdenní pobyt. Naše nadšení vzniklo ihned po příjezdu a trvalo až do dne odjezdu, kdy se nám opravdu pryč nechtělo.
Děti se nádherně vyřádili v dětském koutku a na nově nainstalované trampolíně, všichni jsme si hezky poseděli u ohně, pošmákli si na grilovaných masíčkách a opečených buřtech, sluníčko nám přálo a týden utekl jako voda. Jelikož jsme, ale zdaleka nestihli vše, co jsme si naplánovali, určitě plánujeme návrat, jen teď už víme, že můžeme auta daleko méně naložit, protože zde nalezneme dokonalé vybavení :-)

Kateřina H. rodina a přátelé,duben 2010,PrahaObjednali jsme si chalupu v Moravském Karlově přes internet a byli jsme už od začátku překvapeni skvělou komunikací a rychlostí s jakou bylo vše vyřízeno.
Už při příjezdu jsme byli nadšeni, vybavení chalupy bylo naprosto úžasné, všeho jsme plně využili, hlavně dětskou hernu a saunu. Musím říct, že po tomto týdnu jsme všichni odjížděli odpočatí.
Takže všem moc doporučuji. Jeli jsme přelom listopad, prosinec a i přesto, že počasí nebylo ideální jsme se vůbec nenudili.

Moc děkuje parta z PřibyslaviKontakt na tuhle chalupu jsem objevila jen náhodou na netu, ale jsem moc ráda, protože dovolená na zde byla super.
Co se týče vybavení, není snad nic, co by tam scházelo, vše bylo nadstandardně vybavené, čisté a vše působilo moc příjemně. Co jsme ale opravdu nejvíc ocenili, byl ten úžasný dětský koutek v podkroví, kde si naše děti mohly hrát a my jsme je kontrolovali z kuchyně přes web a mohli se tak věnovat třeba vaření nebo mladším dětem. Bylo to naprosto úžasné:-) Dětský koutek ocenili ale i tatínkové, kteří si tam velmi rádi a ochotně chodili s dětmi hrát a tak se mohli vrátit do svých dětských let:-). Nadchlo nás i to, že i když jsou nahoře čtyři pokoje dost blízko u sebe, tak i přesto jsme se v noci vůbec nerušili, i když jsme měli všechny čtyři rodiny malé děti ve věku jednoho roku. Všech šest dětí úplně ukázkově spinkalo a ráno jsme je museli někdy i budit:-) I venkovní vybavení bylo naprosto dokonalé. Vše kolem ale i uvnitř chalupy bylo krásně upravené a bylo vidět, že je vše pořád udržované. Musím poděkovat i paní správcové, která se nás ujala hned při příjezdu a kdykoliv jsme něco potřebovali,tak nám ve všem vyhověla. Také nás mile překvapil i přístup pana majitele, který nám volal hned první den a ptal se, zda jsme spokojení a jestli nám něco nechybí.
Na závěr bych ráda vše shrnula....dovolená byla fakt super, počasí vyšlo, chata byla úžasná, děti nechtěly jet ani domů, a už při odjezdu se nás ptaly, kdy zase přijedeme. A už teď jsme se domlouvali, že jen co naše malé děti trochu povyrostou, že si to zopakujeme a dětský koutek si užijí všichni.
Ještě jednou díky za krásně strávený týden.

Kateřina B.,rodina,přátelé. Září 2009 OtrokovicePobývali jsme u na chalupě v Moravském Karlově již druhou sezonu a stejně jako tu první jsem byli velmi spokojeni a mile překvapeni dalším novým vybavením přispívajícím ke komfortnímu pobytu.Chalupa je opravdu nadstandardní, s možností sledovat hrající si děti prostřednictvím kamery a komunikovat s nimi prostřednictvím interkomu jsme se ještě nikde nesetkali a domnívám se, že sotva kdy setkáme :-) Opět jako loni jsme měli velké štěstí na počasí, takže jsme do sytosti využili veškerého venkovního vyžití, které okolí chalupy poskytuje. Ať již hřiště na nohejbal, líny tenis či prostoru pro petanque nebo kroket. Samozřejmě nejvíce zatíženo bylo pískoviště, houpačky, klouzačka a další prolézačky, k večeru pak mimořádně dobře vybavená půdní herna. S velkým povděkem jsme kvitovali televizi s DVD přehrávačem na pokojích, využili jsme samozřejmě i velkou obrazovku dole v hale.Dospělí se pak krom sporáku, myčky, mikrovlnky, trouby a dalšího kuchyňského vybavení, střídali hlavně u zabudovaného PC s připojením na internet. Vzhledem k tomu, že jsme chalupu obývali v počtu 8 dospělých a 7 dětí ve věku 1-5 let, velkým pomocníkem nám byla i pračka.

Zkrátka, celý týden jsme si krásně užili a jistě budeme dlouho vzpomínat na večery strávené s dobrým jídlem a pitím na terásce u grilu či při pečení buřtů u ohně.Chalupa prostě nemá chybu a jediné,nad čím bychom chtěli vyjádřit zklamání je fakt, že na příští rok je již obsazená.

Za rodinu a přátele Martina M.
Kolín,červenec 2009Pan majitel se během pobytu i po něm ujišťoval, zda jsme na dovolené u něj něco nepostrádali. Ano. Čas, jak využít všechny vymoženosti a lákadla, které jeho překrásná chalupa nabízí, jak se zároveň podívat do překrásných lesů, na turistická místa v okolí, dát si večer to pivečko, jak si pohrát s dětmi v herně, jejímuž vybavení nemohli odolat ani dospělí natož děti, jak k tomu hodit večer sauničku a mrknout na telku aniž bychom neodkrojili od potřebného spánku. Prostě každá další dovolená v jiné pronajaté chalupě musí být zákonitě zklamáním. Kdo váhá, tomu vřele doporučuji se rozhoupat hned, protože včera bylo pozdě a jak tak sleduji obsazenost, bude pan majitel přijímat objednávky tak minimálně na dva roky dopředu.
Chalupa nás opravdu uchvátila v její propracovanosti,použití kvalitních materiálů,vkusem, elegancí a citem pro detaily,se kterým byla budována. (Já bych ji nikomu nepůjčila :-) )
Naprosto největší devizou celého pobytu je však naprosté soukromí a možnost klidného plánování vlastního programu. Na nic a nikoho nejsme vázáni a člověk si tak může s klidným svědomím zachovat vlastní životní rytmus jen s rozdílem, že prostředí změní za příjemný pobyt v malé vísce uprostřed lesů a kopců.
A jako rodiče jsme si nemohli přát nic lepšího - náš syn by si určitě doma přál taky takovou hernu. Na hračkách pan majitel rozhodně nešetřil. A tak by se dalo pokračovat dál a dál.
Opravdu moc děkujeme.

Za celou bandu Lucie z Mostu
červenec 2009Na chalupu v Moravském Karlově jsme přijeli opravdu z velké dálky .Ale ty 4 hodiny cesty sem , stály za to . Takhle si představujeme ideální dovolenou . Vzali jsme si s sebou opravdu jen oblečení , ručníky a osobní hygienu a vše ostatní bylo doopravdy na chalupě , přesně tak , jak je popsáno v dispozicích chaty.Protože máme 3 děti , uvítali jsme hlavně velký výběr hraček a společenských her , které jsou zde k dispozici a také nás nezklamali hry pro venkovní vyžití .Prostě a zkrátka jsme vyzkoušeli všechno .

Také jsme cestovali, a to bychom chtěli doporučit i ostatním .Např. 70 km (polovina cesty po dálnici) do Olomoucké ZOO.Nádherný výlet na celý den . Ale i v blízkém okolí rozhledna ,je také nádherný turistický výlet . Dva dny nepříliš vlídného počasí jsme plně využili k relaxaci a děti ke sledování DVD a hlavně PC s internetem .Dovolená doopravdy splnila přesně to , co jsme od ní očekávali .Hodili jsme za hlavu běžný , uspěchaný , denní život a relaxovali plnými doušky .

Jinak bychom chtěli poděkovat panu majiteli za přístup k nám jako klientům a servis, který poskytuje . A doporučení pro všechny klienty , kteří ještě váhají -vyzkoušejte, stojí to opravdu za to .Určitě budeme ,pro velký úspěch u dětí, dovolenou zde opakovat .
S pozdravem Libor a Simona, Most, červen 2009Rekreační chalupu Moravský Karlov jsme využili s přáteli už podruhé. V loňském roce to byl pouze prodloužený víkend a letos celý týden. Protože jsme všichni rodiči dětí ve věku od 1 roku do 5 let, nelze nezmínit především skutečnost, že nás objekt nadchnul z důvodu naprostého uživatelského komfortu právě pro naše děti.
Ale ani my dospělí jsme si nemohli na nedostatek vyžití stěžovat. Vybavení chalupy je opravdu na špičkové úrovni a napoprvé většinou překvapí. Tyto věci hosty nejen potěší, ale přispívají k pohodovému prožití týdenního pobytu v Moravském Karlově.
Naprosto největší devizou celého pobytu je však naprosté soukromí a možnost klidného plánování vlastního programu. Na nic a nikoho nejsme vázáni a člověk si tak může s klidným svědomím zachovat vlastní životní rytmus jen s rozdílem, že prostředí změní za příjemný pobyt v malé vísce uprostřed lesů a kopců.
Děkujeme panu majiteli za příjemný pobyt i za to že své podnikání bere především jako službu lidem, což dnes není vždy samozřejmostí a že se tak u něj na chalupě můžeme cítit jako doma.

Už se těšíme na příští rok.
Za celou partu Martin P., Otrokovice,květen 2009
Pokud hledáte v Čechách prostředí přátelské dětem, je těžké je najít, o to víc nás velice mile překvapila přátelská atmosféra chalupy v Moravském Karlově. Děti tam jsou přijímány s otevřenou,srdečnou náruči, což je vidět nejlépe na vybavení, fúře hraček a doplňků pro děti každé věkové kategorie. S klidným svědomím můžu říct,že díky komfortnímu a promyšlenému zázemí jsme se na chalupě cítili jako doma. I ten nočník jsme měli nechat doma ;o).
V okolí je spoustu možnosti na výlet, na blízké procházky, které jsme s malými dětmi využívali nejvíce - kolo, brusle, procházky okolo potůčku, do lesa, pro pivko...
Děkujeme panu majiteli, ze jsme se mohli sejít po 4letech 4 kamarádky ze studii s manžely a dětmi (6 dětí od 10měsíců do 4let), zavzpomínat si, a cítit se jako kdysi, když jsme byly spolu, a jako by se zastavil čas a my byli v pohádce - na kouzelném místě s dobrými lidmi. No a tak se chceme zase vrátit, bude nás víc, tak snad nás pan majitel vezme...

rodina N. Jihlava, S. Žďár Nad Sázavou, D. Praha, Š. Český Těšín, duben 2009
Nechci opakovat to co psali předchozí návštěvníci, protože vše je pravda. Ideální chata pro rodiny s dětmi, spousta hraček, takže jsme nezažili žádné hádky, každé dítě si vždy našlo tu svou... Perfektní herna, o dětech jsme v podstatě nevěděli, akorát jsme je slyšeli přes krbový odtah. Bobování a sáňkování nad chalupou do pozdních hodin, někdy jsem měl pocit, že do prvních omrzlin, které ihned povolily po příchodu do perfektně vytopené chalupy. No prostě super.!!! Jedinou chybu pobyt na vaší chalupě má, strašně těžce se odjíždí. Taky se mi zdá, že skutečnost je mnohem lepší, než jak je to vyobrazeno na fotografiích :) Ještě jednou díky za příjemně prožitou dovolenou.
Vladimír B. s rodinou a přáteli,Ostrava, únor 2009


Pokud jste se rozhodli strávit aktivní dovolenou, plnou procházek, pohybu na zdravém vzduchu a nebo dokonce sportu, nejezděte sem! Tady na chalupě v Moravském Karlově je to totiž tak perfektní, že se Vám na žádnou pitomou procházku nebude ani chtít! Parádní okolí chalupy a dostupné vyžití Vás zcela uspokojí, když už Vás teda plný žaludek vyžene ven z komfortního interiéru, aby mohl konečně trochu vytrávit. I když, kdo by lezl ven, kór do tý zimy? Tady v chalupě stačí vydechnout a už je zatopeno. Kdo má s sebou plavky a potrpí si na romantiku, může si zatopit i v krbu a pozorovat odlesky plamenů na velké plazmové televizi, pokud je tedy zrovna vyplá. Všichni ti, kterým je i tohle málo, se mohou nechat dopéct v příjemné sauně a dát si třeba sklenku koňaku pro zahřátí... Co dodat? Snad jen doporučení vyhnout se po návratu domů váze, vyndat z ní urychleně baterky a nebo ještě lépe, zbavit se jí nadobro! Proč si hned uhánět depku z faldů, když jsme se zrovna vrátili z tak úžasné pohody naší rodinné dovolené."
Radek H.,Klobouky u Brna, únor a listopad 2008
Na chalupě v Moravském Karlově jsme strávili naprosto bezkonkurenční dovolenou ve složení 7 dospělých, 5 dětí do 4 let a 2 kojenci. Jen bych se opakovala v tom, co už tady napsali ostatní. Vybavení chalupy naprosto odpovídá popisu na webových stránkách a troufám si říct, že uspokojuje potřeby i náročných zákazníků. Děti si užily dětského koutku v chalupě i v přilehlé zahradě, denně jsme jezdili na koloběžkách a kolech, večery se spícími dětmi v patře, skleničkou vína v ruce a pohledem do hořícího krbu se nám vryly do paměti. Celý pobyt měl snad jen jediný nedostatek. Týden uběhl příliš rychle a nám se v sobotu nechtělo nikomu odjíždět. Děkujeme za skvělou dovolenou, všem známým chalupu doporučujeme, jen jsme to šíření chvály už poněkud omezili, protože termíny na další rok se plní závratnou rychlostí a my chceme, aby na nás taky nějaký ten týden zbyl :o) Já osobně bych chtěla panu Václavíkovi poděkovat za to, že mi připomněl, že poctiví podnikatelé ještě stále existují. Po dlouhé době jsem narazila na člověka, který plní to, co slibuje a veřejně prezentuje. A to do puntíku, ne-li i nad rámec slibovaného.

Bohdana K., Frýdlant n.O. s rodinou a přáteli
říjen 2008
Na týden strávený na chalupě v Moravském Karlově budeme ještě dlouho s úsměvem vzpomínat. Chalupu jsme obsadili osmi dospělými a šesti dětmi do 4 let. Velmi mile nás po příjezdu překvapilo, jak bezvadně a účelně je chalupa zařízená!! Při vybalování věcí z aut, na což jsme byly my ženské samy, protože manželé se zbláznili a rozhodli se přijet na dovolenou z Olomouce na kolech, zaznívali takové řeči jako..."tady je to super", "takové to nemám ani doma", "to je luxus". Naši pánové zase po příjezdu ocenili velkou plazmovou televizi, barový pult v kuchyni a pohodlné sedačky na které se unaveně svalili:). Děti hned nadšeně okupovali dětský koutek. Takové byly první dojmy. Zbytek týdne se ale nesl ve stejném nadšení, jako když jsme přijeli. Počasí nám celý týden přálo a tak jsme cestovali jak po blízkém okolí (nedaleká hospůdka a v ní točené :)), tak i dále po rozhlednách, na kolech na Severomoravskou chatu i autem na koupaliště v Žamberku. Když jsme uložili hadrníky, trávili jsme příjemné večery u sklenky vína a dobrot z grilu. Velmi nás potěšilo, že jeden večer s námi poseděl i pan Václavík, se kterým se o chalupě moc dobře povídalo. Dovolená nám uběhla jako voda a nám se z chalupy opravdu nechtělo!!! Takže všem ostatním doporučuju aslespoň 14 dní na této chalupě a panu Václavíkovi ještě jednou děkuji za nádhernou dovolenou a splnění každého přání ohledně našeho pobytu! Budeme se každopádně rádi vracet!

S pozdravem
Pavla Z. Olomouc
dovolená srpen 2008
Dovolenou na Vaší chatě jsme si opravdu moc užili a nedokázalo nám to zkazit ani špatné počasí. Musím uznat, že to, co jsme od chalupy očekávali a na co jsme se těšili, se nám splnilo. Místo vyhovovalo dětem i nám, a to je ten nejlepší základ všeho. Jak to zhodnotit? Zkusím to:
1.den - zvědavost, překvapení, uspokojení
2.den - pohoda
3.den - pohoda, sauna
4.den - pohoda, hledám marně sekyrku, krb pořádně hicuje-to zateplení baráku je někdy i na zlost :-)
5.den - pohoda, sauna
6.den - pohoda, zas ten hic...
7.den - pohoda
8.den - jsem naštvanej, že jsem si nazamluvil 14 dní. Chci být dítě a nemuset balit...
Detaily jsem vynechal, třeba si to někdy zopakuju...

Díky,
přeji další spokojené hosty.
Tomáš M. Ostrava-Petřkovice září/2008
Týden na chalupě jsme strávili ve složení sedm 2letých dětí a sedm maminek. Zpočátku jsme měly trochu obavy, jak to v takovém počtu v jedné chalupě zvládneme, ale opravdu jsme byly mile překvapeny vybavením chaty a celého jejího okolí. Děti nejvíce ocenily hrací koutek v obývacím pokoji, především pěkné hračky, dřevěnou vláčkodráhu a v neposlední řadě super zahradu s bezva vyžitím pro děti. Pana majitele musíme moc pochválit, určitě má děti a ví, co se jim líbí, protože těm našim tu opravdu nechybělo vůbec nic!
Chata je opravdu krásná, řekla bych nadstandardně vybavena, je v moc hezkém prostředí a mohu ji vřele doporučit především rodinám s dětmi!

Gábina, Brno červenec/2008Užili jsme si s dětmi a přáteli bezva jarní dovolenou.Děti měly spoustu vyžití a zábavy.Strávily týden s kamarády a podle sebe.My jsme si příjemně odpočinuli.Chalupu mohu jen doporučit,je to opravdu nadstandard.velice rádi se budeme vracet.Těšíme se na nové vybavení a služby které ještě budou doplněny.

Aleš P.,otec na mateřské dovolené, Felbabka květen/2008


Děkujeme,že jsme mohli strávit týden na krásné, velké a skvěle vybavené chalupě přímo u lesa. Přesto, že nás tam bylo opravdu hodně (8 dospělých a 7 dětí), nijak to nevadilo, v pohodě jsme se tam vešli a nijak si nezavazeli.
Děti nejvíc nadchla podkrovní herna - to byl super nápad. A dalším velkým lákadlem nejen pro děti je trampolína. Díky kameře a dobrému výhledu z oken mají rodiče dost klidu k odpočinku a zábavě.
Všichni jsme si dobře odpočinuli a ten týden volna si opravdu užili.
I počasí bylo nádherné,tak není na co si stěžovat.
Jenom jedna věc se nám vůbec nelíbila - těch našich 7 dní uteklo až příliš rychle.
Když nám to vyjde moc rádi se sem zase příští rok vrátíme :-) Ještě jednou děkujeme

Hana S., rodina a přátelé, Boršice u Blatnice, květen 2011