Benefit Přihlášení pro nájemce
AKTUALITY A AKCE

Aktivity v okolí chalupy

Lezecká věž

Vybijte si adrenalin tím nejlepším možným způsobem. Na lezecké věži se skvěle vyřádíte vy i vaše děti. Ať už nahoru polezete po náročnější cestě po chytech nebo snadnější cestě po žebříku, vždy vás nahoře zahřeje slastný pocit vítězství.

O bezpečnost na věži je postaráno. Zdarma půjčujeme veškeré lezecké vybavení a jistící materiál. Lezeckou obuv, celotělové úvazky, automatická jistítka…prostě všechno, co k bezpečnému pohybu po věži potřebujete.

Tak ukažte, co ve vás je.

Bazén

V horkých letních dnech se vám asi nebude chtít šlapat k nejbližší přehradě. Nebo jet autem na krytý bazén. Úplně nejjednodušší bude prostě vylézt z chalupy a ochladit se v bazénu našem. Na průměr má bezmála 5 metrů, hluboký je 120 centimetrů a na příjemnou relaxaci je naprosto ideální.

Asi není třeba zdůrazňovat, jak skvěle se v bazénu vyřádí vaše děti. Těm menším rádi půjčíme nafukovací kruhy nebo rukávky, ty větší si zde protrénují své plavecké či potápěčské dovednosti.

Přímo u bazénu máme sprchu (napojenou na solární ohřev vody), takže se před návštěvou nebo po ní můžete osprchovat.

Hřiště

Je vaše rodina sportovně založená? Pak se vám tu bude líbit. Na spodní části pozemku najdete hřiště, kde si zahrajete volejbal, nohejbal nebo badminton. A když ze stojanů odděláte síť, můžete zkusit taky třeba fotbal.

Pokud máte chuť na něco klidnějšího, vystoupejte o kousek výš a pobavte se s celou rodinou u kroketu nebo pétanque. S dětmi si můžete zahrát také ping-pong. Turnaj dvojic, čtyřhru, Ameriku,…je to jenom na vás.

Pálky, míčky, sítě atd. vám samozřejmě zdarma půjčíme.

Venkovní posezení

Venkovní prostor je přirozeně rozdělen na tři terasy. A věřte, že relaxace na té horní bude patřit k vrcholným zážitkům vašeho pobytu na chalupě.

Až ucítíte nádhernou vůni blízkého lesa, ochutnáte čerstvé grilované maso a zjistíte, že i ve velkém vedru je právě na tomto místě příjemně, terasu jen tak neopustíte.

Můžete tu grilovat (díky cihlovému přístřešku i za deště), můžete se koupat v bazéně, můžete se jenom unášet tou nekonečnou nádherou, která vás v každý okamžik obklopuje.

A až vás toto místo omrzí, je tu ještě jedno. O kousek dál, za řekou. S indiánským týpím, totemem a prolízačkami. Na ty pošlete svoje děti, zatímco vy si udělejte pohodlí na lavičkách. Bude to stát za to. Opravdu.


Dětské hřiště

Už při příjezdu na chalupu si ho všimnete. A vaše děti určitě taky. Nejspíš ani nedojdete k budově a prckové už se začnou houpat na houpačkách, klouzat na skluzavce nebo divočit v pískovišti. Dětské hřiště k tomu totiž doslova vybízí.

A co teprve když si děti všimnou trampolíny o kousek dále. To už se možná neudržíte ani vy a půjdete si zaskákat s nimi. No a proč ne? Jste přece na dovolené.