Benefit Přihlášení pro nájemce
AKTUALITY A AKCE

Co je tu pro děti?

Dětská herna

Zavřete oči, vraťte se v čase do dětských let a vysněte si svoje dokonalé místo pro hraní. Na zemi by nejspíš ležel hřejivý měkoučký koberec. Všude okolo by se válely kopy různých hraček. A uprostřed toho všeho byste seděli vy. Nikým nerušení, bezstarostní a spokojení. Vládci svého vlastního dětského světa.

A přesně tak se vaše děti budou cítit v  podkrovní dětské herně. Na obrovské ploše (cca 50 m2) mohou stavět hrady a domy z LEGA, prohánět rychlá fára na digitální autodráze nebo se koukat na pohádky v televizi. Navíc u toho nejspíš nebudou sami. Podle našich zkušeností v herně spoustu času tráví také tatínkové

Pokud dostanete chuť třeba na vaření nebo klábosení s kamarádkou, pošlete své děti i s mužem do podkroví. Minimálně několik hodin o nich vůbec neuslyšíte. A navíc je budete mít pořád pod kontrolou – hernu totiž monitorují dvě kamery.

Dětský koutek

Dětský koutek si vaše děti rychle zamilují. Ty klidnější si zde budou kreslit nebo třeba houpat na houpačce. Ty divočejší se parádně vyřádí na provazových žebřících nebo lanech ke šplhání. A co je na tom všem nejlepší?

Že své raubíře budete mít pořád na očích. Dětský koutek je volně propojen s obývacím pokojem a kuchyní, takže prcky můžete hlídat i v době, kdy budete kuchtit oběd. A kdyby vaše děti koutek přece jen omrzel, můžou kdykoliv zaskočit do podkrovní herny. I tam je díky kamerám v pohodě pohlídáte.