Benefit Přihlášení pro nájemce
AKTUALITY A AKCE

Podrobnější informace k objektu

Nacházíte se na stránkách horské chalupy zaměřené převážně na rodinou rekreaci s dětmi. Objekt se výrazně odlišuje od obdobných zařízení, na jaké jste byli doposud zvyklí. Projděte si prosím naši prezentaci a přesvědčte se sami. K dispozici máte rozsáhlou galerii. Jsme zaměřeni na náročné klienty.
Jedná se o nově postavenou a nadstandardně vybavenou chalupu s parametry nízkoenergetické stavby, pro 8-11 dospělých osob, případně 8 dospělých a 6 dětí. Uložíme vás ve čtyřech ložnicích, větší děti mohou spát i v herně.

Objekt chalupy disponuje vlastním bohatě vybaveným udržovaným pozemkem o ploše 4100 m2 a nachází se ve vesnici Moravský Karlov, blízko obce Červená Voda na pomezí Orlických hor a Jeseníků, v krásné přírodě masivu Králického Sněžníku (viz. mapa). Okolí nabízí výborné lyžařské terény. K chalupě je bezproblémový příjezd i v zimním období. 

K dispozici máte vlastní hřiště na volejbal, zvlášť hřiště na kroket a petanque. Vlastní parkoviště, skvělé zázemí pro děti jak vně (pískoviště, prolézačky), tak i uvnitř (dětský koutek, HERNA), systém domácího kina s velkou plazmovou televizí, počítač s internetem, WiFi po celém objektu, bezdrátový telefon, krb a i saunu přímo v objektu. Okolí nabízí kromě sjezdového lyžování a běžeckých tras i možnost cyklistiky, sportovního rybaření, turistiky, koupání v termálních koupalištích.

Za zmínku stojí i nově postavené zahradní sezení, které je koncipováno pro téměř celoroční provoz a bude brzy kompletně doděláno.
Rozšířený popis sledujte v odkazu vybavení. Rodinná dovolená s dětmi zde bude přímo pohádková.

Děti jsou u nás vítány.